fbpx

fluidart.pl

Otwórz się na wyrażanie siebie poprzez sztukę i zacznij tworzyć intuicyjnie w technice fluid art

Poznaj moje metody i wykorzystaj swój potencjał do tworzenia z lekkością i w przepływie prac swoich marzeń!

 Tylko teraz -50% taniej

Odbierz dostęp na 24 miesiące w cenie 12 miesięcy!

Ekskluzywny membership z programem nauki fluid art 

Pracownia Fluid Art to przestrzeń online zorganizowana tak, aby małymi krokami, w każdym miesiącu uczyć się nowego zagadnienia i poszerzać swoje portfolio prac. 

Każdy miesiąc na platformie to tak naprawdę osobny kurs. Na start udostępniane są pierwsze lekcje kursu podstawowego Resin Art, a dostęp do kolejnych lekcji jest przyznawany co kilka dni. Plan zajęć jest przedstawiony poniżej. Lekcje można przerabiać w swoim tempie,  dowolnym terminie.

Czego nauczysz się w Pracowni Fluid Art?

Kurs podstawowy Resin Art: tworzenie tac ozdobnych

miesiąc 1 

W tym kursie poznasz wszystkie podstawy dotyczące Resin Art - co można stworzyć, jakie materiały są potrzebne i/lub przydatne, zasady bezpieczeństwa, jak odmierzać, mieszać i barwić żywicę, jak projektować wzory, jak zabezpieczać prace i wykańczać je do użytku.

W kursie prezentuję i wyjaśniam jak wykonać kilka różnych wzorów tac ozdobnych. Jako projekt końcowy wykonasz swoje tace ozdobne.

Kurs: Podkładki i podstawki z żywicy na bazie drewnianej

miesiąc 2

W tym kursie dowiesz się jak tworzyć podkładki i podstawki malowane w technice żywicy epoksydowej na bazie drewnianej. 

Poza nowymi technikami malowania wzorów, pokażę Ci również w jaki sposób przygotować płytę mdf do otworzenia, jak idealnie zamalować boki pracę, jak oczyścić pracę z resztek żywicy i przygotować ją do użytku.

Kurs: Stoliki kawowe z ręcznie malowanym blatem z żywicy epoksydowej + personalizowane kształty z żywicy (zwierzaki, fantazyjne blaty stolików)

miesiąc 3

W tym kursie nauczę Cię tworzyć ręcznie malowane blaty stolików w technice żywicy epoksydowej. Nauczymy się projektować wzór, malować go, tworzyć perfekcyjny bok.

Na koniec nauczę Cię jak oczyszczać blat z żywicy, zabezpieczać blat do użytku, a także jak dobrać i przykręcić nóżki lub stelaż. Od pomysłu do gotowego produktu.

W tym kursie pokażę Ci również jak projektować i jak malować żywicą personalizowane i trudne kształty.

Kurs: Obrazy z żywicy - podstawy + różne techniki + Resin Ocean Art + Geode Art

miesiąc 4

W tym kursie zajmiemy się rozwijaniem technik poznanych we wcześniejszych kursach oraz poznamy zupełnie nowe techniki tworzenia wzorów i efekty jakie możemy uzyskać za pomocą różnych narzędzi. Stworzymy mniejsze i większe obrazy z żywicy.

W drugiej części kursu zajmiemy się techniką resin ocean art, czyli tworzeniem fal morskich z żywicy epoksydowej w technice warstwowej. 

W tym kursie będziemy tworzyć również obrazy z żywicy epoksydowej w technice Geode Art, która uchodzi za najpiękniejszą technikę tworzenia obrazów z żywicy w stylu glamour.

Kurs: Podkładki i inne odlewy z form silikonowych (podstawy + zaawansowane techniki)

miesiąc 5

W tym kursie zapoznam Cię z wszystkimi zasadami pracy związanymi z odlewaniem żywicy nie na podoobraziach, a w formach silikonowych.

Dowiesz się jak zrobić udany i wytrzymały mechanicznie odlew i jak go wykończyć do użytku. W kursie zawarte będą różne techniki na tworzenia wzorów.

Nauczymy się również tworzenia grubych odlewów oraz łączenia żywicy np. z betonem czy gipsem. Omówimy również podstawy pracy z ekologiczną żywicą akrylową oraz betonem dekoracyjnym oraz łączenie ich z żywicą epoksydową.

Kurs: Pouring Art - wylewane obrazy farbami akrylowymi - podstawy 

miesiąc 6

W tym kursie poznamy metody i techniki pracy związane z malowaniem obrazów w technice pouring art. 

Nauczę Cię efektownych technik pouringu na mniejszych i większych formatach oraz niesamowicie efektownej techniki łączenia farb akrylowych z żywicą. 

Kurs: Alcohol Ink Art - obrazy abstrakcyjne tuszami alkoholowymi

miesiąc 7

W tym kursie zajmiemy się kolejną niesamowicie efektowną techniką tworzenia prac abstrakcyjnych jaką jest malowanie tuszami alkoholowymi. 

Omówimy podstawy, metody tworzenia wzorów oraz połączenie tego medium z żywicą.

Kurs: Pouring Art - zaawansowane techniki

miesiąc 8

W tym kursie rozszerzamy podstawy pouring art o kolejne zagadnienia i trudniejsze techniki dla osób zaawansowanych.

Kurs: Obrazy abstrakcyjne - kurs podstawowy

miesiąc 9

W tym kursie będziemy tworzyć obrazy abstrakcyjne innymi technikami niż wylewanie.

Poznasz zasady i mnóstwo różnych technik na tworzenie atrakcyjnych obrazów abstrakcyjnych oraz zasady wyceny i projektowanania prac pod wnętrza przy współpracy z klientami indywidualnymi i architektami oraz projektantami wnętrz.

Kurs: Obrazy abstrakcyjne - kurs zaawansowany

miesiąc 10

Kontynuacja kursu podstawowego i wprowadzenie do bardziej zaawansowanych technik zgodnych z obecnymi trendami, których znajomość i wdrożenie pozwala zarabiać naprawdę dobre pieniądze na obrazach.

2 ebooki o Resin Art 

BONUS

Ebook z posumowaniem najważniejszych informacji o podstawach 

Ebook na temat projektowania i planowania kompozycji obrazów i wzorów na stolikach

Mini kurs o marketingu i sprzedaży sztuki i rękodzieła

BONUS

W tym kursie przedstawię Ci najlepsze techniki na to jak stworzyć swoją ofertę i zdobyć szybko pierwszych klientów. 

Tylko TERAZ dostępne są najlepsze warunki!

Jeśli dołączysz do kursu teraz, otrzymasz poniższe bonusy w cenie dostępu! Z czasem część bonusów zostanie wyczerpana i nie będzie dostępna dla osób dołączających później.

Okazyjna cena

bonus 1

Wartość całego programu 10 kursów (bez wliczania w to bonusów takich jak 2 ebooki oraz minikurs o sprzedaży i marketingu) to ponad 10 000zł w polskich realiach cenowych. Ja, ucząc się głównie od zagranicznych twórców zainwestowałam w tę wiedzę ponad 3 razy tyle. Ty możesz otrzymać dostęp do drogi krok po kroku za mały ułamek tej ceny.

2 lata dostępu w cenie 1 roku 

Bonus 2

Tylko teraz oferujemy w cenie dostępu na 1 rok (12 miesięcy), dostęp na 24 miesiące. Wkrótce cena będzie dotyczyła ponownie dostępu na 12 miesięcy. 

Czy to już Twój czas, aby zacząć twórczą przygodę życia?

Oferta limitowana czasowo!

Dlaczego warto dołączyć?

Pracownia Fluid Art to liczne korzyści - poznaj część z nich!

Kurs szybko się zwraca - to inwestycja

Zaoszczędzisz mnóstwo pieniędzy na materiały, które zostałyby poświęcone na nieudane prace tworzone metodą prób i błędów. Możesz również wystartować z twórczym biznesem.

Proces krok po kroku i najlepsze techniki

Program nauki jest kompletnym przewodnikiem od zera umiejętności do tworzenia różnorodnych prac na profesjonalnym poziomie. Znajdziesz tu najlepsze techniki, które znają nieliczni. 

Szybki start, łatwe wdrożenie

W kursie wszystkie techniki i metody masz podane na tacy - na podstawie filmików z komentarzem nagranych w tempie rzeczywistym stworzysz swoje unikalne prace do portfolio.

Zobacz co tworzę i czego możesz się spodziewać na kursie

Poniższa galeria przedstawia zaledwie kilka moich przykładowych prac, więcej obejrzysz np. na moim Instagramie @miarysuje

Poznaj opinie innych i dowiedz się jak możesz się rozwinąć dzięki uczestnictwie w moich kursach

Zobacz jak inne osoby oceniają doświadczenie jakie zdobyli podczas pracy ze mną na kursach online i stacjonarnych z żywicy epoksydowej

Warsztaty Resin Art otworzyły mi kolejną drogę do realizowania swoich kreatywnych zapędów. Milena jest bardzo utalentowaną i profesjonalną nauczycielką (ma wielki dar do nauczania!)  – daje niezbędne rady i wskazówki potrzebne do stania się niezależnym artystą. 

Osobiście uczestniczyłam w warsztatach w formie online ze względu na zabiegany tryb życia – więc elastyczna forma nauki bardziej mi odpowiadała. Filmiki były pełne merytorycznej wiedzy i niezwykle inspirujące. W takcie oglądania drżałam z ekscytacji (roznosiło mnie od środka) – że będę mogła również zacząć tworzyć takie cuda, co było mi dane dzięki otrzymanemu artboxsowi. 

Jestem niezwykle wdzięczna, że mogłam zacząć tą przygodę właśnie z Dobrym Artem – bo wiedziałam, że otrzymam praktyczną wiedzę i narzędzia – które pozwolą mi się dalej się rozwijać. I tak było 😀 Artbox był idealny, przesyłka doszła szybko (nawet przed czasem), była specjalnie spersonalizowana pod moje potrzeby, o nic nie musiałam się martwić, miałam wszystko, co było mi potrzebne do zaczęcia praktycznych ćwiczeń. Wielkim plusem była również cena warsztatów, która, jak na taki kosztowny kunszt, była niska – głównie obejmowała cenę przyborów .

Polecam całym sercem dla ludzi, którzy chcą mieć rzetelną wiedzę, nie zmarnować pieniędzy na nieudane projekty – którzy chcą zacząć tworzyć za pomocą żywicy epoksydowej w pełni zabezpieczeni (jeśli chodzi o aspekt toksyczności tej substancji– potrzebna jest wiedza o środkach bezpieczeństwa) i wyposażeni we wskazówki, które pomogą im stawiać pierwsze kroki z przyjemnością i pozytywnym nastawieniem do nieprzewidywalności tego procesu. 

Dziękuję za zaszczepienie we mnie pasji i pewności, co do możliwości rozwoju moich umiejętności.

Weronika Węgrzyk o warsztatach online z podstaw Resin Art

Udział w warsztatach stacjonarnych pod czujnym okiem Mileny był dla mnie niesamowitym doświadczeniem. 

Temat został omówiony od deski do deski (a nawet rozszerzony o kilka praktycznych wskazówek dot. innych form pracy z żywicą), a w części praktycznej warsztatów cały proces tworzenia był przez Milenę dokładnie nadzorowany. Podczas spotkania czułam się "zaopiekowana", również pod kątem czysto artystycznym (jako mało doświadczona artystka poprosiłam o opinię na temat wybranej przeze mnie palety barw i rodzajów pigmentów, a po uzyskaniu wskazówek czułam się pewniej, przystępując do pracy).

Atmosfera była cudowna, bardzo polecam każdemu, kto chce się wyżyć kreatywnie oraz osobom spragnionym bliższego kontaktu ze sztuką (pracownia sama w sobie już od progu wyzwala kreatywność). 

Patrycja Kwak o warsztatach stacjonarnych z podstaw Resin Art

Żywica zainteresowała mnie już jakiś czas temu. W głowie miałam wiele planów co takiego mogłabym z niej stworzyć, ale brak wiedzy powstrzymywał mnie przed działaniem. Wtedy natrafiłam na kurs podstawy żywicy.

Wszystkie ważne wiadomości odnośnie postępowania z żywicą, środków bezpieczeństwa, materiałów jakie są do niej potrzebne, co się sprawdza w pracy z tym medium a co nie, jak zabezpieczać prace - to wszystko znajduje się i zostało przystępnie przedstawione w kursie. Dodatkowo mamy zapewnione sporo inspiracji w postaci różnych przykładów prac i procesów ich tworzenia. Nic tylko działać 😀 A zaczęłam działać od razu gdy obejrzałam wszystkie lekcje - nie musiałam się martwić o materiały i środki ochronne - to również zapewna kurs - co w moim zdaniem jest sporą wygodą. 

Nie miałam żadnych problemów przy pracy, wszystko po kursie było już dla mnie wiadome. W razie problemów autorka kursu zapewniła możliwość korekty prac i odpowiedzi na dodatkowe pytania. Tak stworzyłam swoje dwie pierwsze tace z których jestem bardzo dumna i cóż jeszcze mogę powiedzieć - moja przygoda z żywicą na pewno na nich się nie zakończy 😉

Marcela Pasiut o warsztatach online z podstaw Resin Art

Kurs jest świetny i powinien przejść go każdy, kto chce zacząć swoją przygodę z żywicą. 

Bardzo dobrze omówione podstawy pozwalają na zrozumienie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy, a także uniknięcie błędów. Dodatkowo liczne inspirujące przykłady pokazują dokładnie cały proces tworzenia prac od początku do końca. 

Ale to nie wszystko… z kursem można było zamówić także wszystkie potrzebne materiały, dzięki czemu zamiast się zastanawiać co i gdzie kupić, od razu mogłem zacząć bawić żywicą. Nawet jeżeli ktoś wcześniej nie miał do czynienia z tym niesamowitym materiałem (tak jak ja), jest w stanie po tym kursie tworzyć własne, niesamowicie wyglądające, prace. Gorąco polecam!

Łukasz Dmitruk o warsztatach online z podstaw Resin Art


Zobacz przykładowe prace stworzone przez uczestników i uczestniczki w ramach kursu podstawowego 

Wszystkie poniższe prace zostały stworzone jako pierwsze próby pracy z żywicą epoksydową! Każda praca jest unikalna i zaprojektowana przez autora - na kursie nie tworzymy kopii.

autor: Rafał Kubiak

autorka: Natalia Kędziorek

autor: Łukasz Wołąsiewicz

autor: Łukasz Wołąsiewicz

autorka: Marcela Pasiut

autorka: Marcela Pasiut

autorka: Patrycja Kwak

autorka: Patrycja Kwak

autor: Weronika Węgrzyk

autorka: Natalia Kędziorek

autorka: Marika Leśniczuk

autor: Rafał Kubiak

autorka: Marika Leśniczuk

autor: Rafał Kubiak

autorka: Joanna Miłosz

autorka: Natalia Kędziorek

Dołącz do nas i zacznij tworzyć piękne prace!

Cena kursu będzie podnosiła się stopniowo, w miarę uzupełniania platformy o kolejne materiały, dlatego nie czekaj i dołącz teraz! 

Jaka jest inwestycja w kurs?

(Oszczędzasz ponad 9000zł!!)

Płatność z góry za 12 miesięcy (z możliwością przedłużenia przed końcem dostępu z gwarancją zachowania ceny)
Dostęp do pierwszych lekcji kursu podstawowego natychmiast, dostępy do kolejnych lekcji co kilka dni 
Pakiet 10 kursów za ułamek ceny (w porównaniu do kupowania każdego dostępu osobno)
2 bonusowe ebooki GRATIS  
Kurs o marketingu i sprzedaży GRATIS  

cena regularna: 10 242zł/12msc.

-50% taniej! 997zł/ 24msc!

Oferta limitowana czasowo! Dołącz teraz!

Często zadawane pytania:

Czy można płacić w ratach?

Tak,  w metodach płatności wybrać Przelewy24, a następnie płatność na raty.

Czy można dołączać do kursów pojedynczo zamiast do całego programu od razu? 

Tak, możesz dołączać do poszczególnych kursów, zamiast do całej Pracowni Fluid Art, zrobisz to poprzez stronę https://artkursy.pl/

Czy materiały do tworzenia są w cenie kursu?

Nie, w kursie udostępniamy listę materiałów do tworzenia prac i uczestnik może skompletować je na własną rękę lub dokupić dodatkowo artbox - wtedy my wszystko skompletujemy i wyślemy na podany adres lub do Paczkomatu.

W kursie są dostępne wyzwania, których ukończenie wiąże się z nagrodami w postaci voucherów na materiały plastyczne do tworzenia w żywicy i pouringu.

Na jakim poziomie trzeba być aby poradzić sobie z kursem?

Nie musisz nic umieć - większość osób biorących udział w warsztatach podstawowych, pierwszy raz miało styczność z żywicą epoksydową. Nie przeszkadziło to w stworzeniu niesamowitych i unikalnych prac. 

W kursie wszystko wytłumaczone jest od podstaw i nie ma konieczności znajomości żadnych zagadnień z zakresu fluid art ani malarstwa i rysunku w ogóle. 

Nie wszystko jest dla mnie jasne, jak mogę się z Wami skontaktować?

W przypadku pytań, napisz na adres e-mail: pracownia@dobryart.pl

Copyright 2023 Fluidart.pl  All Rights Reserved

Access The Training Now

Complete your details below for instant access

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close