fbpx

fluidart.pl

Otwórz się na wyrażanie siebie poprzez sztukę i zacznij tworzyć intuicyjnie w technice fluid art

Poznaj moje metody i wykorzystaj swój potencjał do tworzenia z lekkością i w przepływie prac, które zachwycą Twoich klientów i sprawią, że sprzedaż w Twojej twórczej działalności wzrośnie!

W ofercie limitowanej czasowo, możesz dołączyć w okresie próbnym

Dołącz teraz! Za chwilę podnosimy ceny!

Liczba miejsc w okresie próbnym ograniczona!

Ekskluzywny membership z programem nauki fluid art 

Pracownia Fluid Art to przestrzeń online zorganizowana tak, aby małymi krokami, w każdym miesiącu uczyć się nowego zagadnienia i poszerzać swoje portfolio prac. 

Każdy miesiąc na platformie to tak naprawdę osobny kurs. Na start udostępniany jest kurs podstawowy Resin Art, a dostęp do kolejnych lekcji jest przyznawany co tydzień. Plan zajęć jest przedstawiony poniżej. Lekcje można przerabiać w swoim tempie,  dowolnym terminie.

O autorce

Nazywam się Milena Grzegorzewska i jestem artystką eksperymentująca z różnymi technikami i środkami wyrazu. Prowadzę swoją działalność artystyczną od 2016 roku. Z wykształcenia jestem architektką, a od prawie 10 lat uczę innych rysunku i malarstwa. Fluid Art pozwala mi rozwijać siebie jako artystkę, ale też jako osobę. 

To sztuka zauważania i akceptowania, że nie wszystko da się kontrolować, a odpuszczanie kontroli często powoduje najpiękniejsze odkrycia w nas samych i prowadzi do usunięcia blokad, które stoją nam na przeszkodzie w tworzeniu nie tylko najlepszych dzieł, ale też wymarzonego życia. To umiejętność działania w twórczym przepływie i pozwalania pięknu się wydarzać.

Sagittis curabitur quis cras varius pellentesque etiam quisque.

Czego nauczysz się w Pracowni Fluid Art?

Kurs podstawowy Resin Art: tworzenie tac ozdobnych

miesiąc 0 - dostęp natychmiastowy
(WARTOŚĆ: 990 ZŁ)

W tym kursie poznasz wszystkie podstawy dotyczące Resin Art - co można stworzyć, jakie materiały są potrzebne i/lub przydatne, zasady bezpieczeństwa, jak odmierzać, mieszać i barwić żywicę, jak projektować wzory, jak zabezpieczać prace i wykańczać je do użytku.

W kursie prezentuję i wyjaśniam jak wykonać kilka różnych wzorów tac ozdobnych. Jako projekt końcowy wykonasz swoje tace ozdobne.

Kurs: Podkładki i podstawki z żywicy na bazie drewnianej

miesiąc 1  
(WARTOŚĆ: 990 ZŁ)

W tym kursie dowiesz się jak tworzyć podkładki i podstawki malowane w technice żywicy epoksydowej na bazie drewnianej. 

Poza nowymi technikami malowania wzorów, pokażę Ci również w jaki sposób przygotować płytę mdf do otworzenia, jak idealnie zamalować boki pracę, jak oczyścić pracę z resztek żywicy i przygotować ją do użytku.

Kurs: Stoliki kawowe z ręcznie malowanym blatem z żywicy epoksydowej

miesiąc 2 (WARTOŚĆ: 1490 ZŁ)

W tym kursie nauczę Cię tworzyć ręcznie malowane blaty stolików w technice żywicy epoksydowej. Nauczymy się projektować wzór, malować go, tworzyć perfekcyjny bok.

Na koniec nauczę Cię jak oczyszczać blat z żywicy, zabezpieczać blat do użytku, a także jak dobrać i przykręcić nóżki lub stelaż. Od pomysłu do gotowego produktu.

Kurs: Obrazy z żywicy - podstawy + resin ocean art + jak zabezpieczać i wieszać obrazy z żywicy

miesiąc 3 (WARTOŚĆ: 1490 ZŁ)

W tym kursie zajmiemy się rozwijaniem technik poznanych we wcześniejszych kursach oraz poznamy zupełnie nowe techniki tworzenia wzorów i efekty jakie możemy uzyskać za pomocą różnych narzędzi. Stworzymy mniejsze i większe obrazy z żywicy.

W drugiej części kursu zajmiemy się techniką resin ocean art, czyli tworzeniem fal morskich z żywicy epoksydowej w technice warstwowej. 

Kurs: Podkładki i inne odlewy z form silikonowych

miesiąc 4 (WARTOŚĆ: 590 ZŁ)

W tym kursie zapoznam Cię z wszystkimi zasadami pracy związanymi z odlewaniem żywicy nie na podoobraziach, a w formach silikonowych.

Dowiesz się jak zrobić udany i wytrzymały mechanicznie odlew i jak go wykończyć do użytku. W kursie zawarte będą różne techniki na tworzenia wzorów.

Kurs: Pouring Art - wylewane obrazy farbami akrylowymi - podstawy 

miesiąc 5 (WARTOŚĆ: 1490 ZŁ)

W tym kursie poznamy metody i techniki pracy związane z malowaniem obrazów w technice pouring art. 

Nauczę Cię efektownych technik pouringu na mniejszych i większych formatach oraz niesamowicie efektownej techniki łączenia farb akrylowych z żywicą. 

Kurs: Alcohol Ink Art - obrazy abstrakcyjne tuszami alkoholowymi

miesiąc 6 (WARTOŚĆ: 790 ZŁ)

W tym kursie zajmiemy się kolejną niesamowicie efektowną techniką tworzenia prac abstrakcyjnych jaką jest malowanie tuszami alkoholowymi. 

Omówimy podstawy, metody tworzenia wzorów oraz połączenie tego medium z żywicą.

Kurs: Obrazy z żywicy w stylu Geode Art

miesiąc 7 (WARTOŚĆ: 990 ZŁ)

W tym kursie będziemy tworzyć obrazy z żywicy epoksydowej w technice Geode Art, która uchodzi za najpiękniejszą technikę tworzenia obrazów z żywicy w stylu glamour. 

Przejdziemy przez wszystkie zasady i stworzymy Twoje pierwsze prace w tym stylu.

Kurs: Pouring Art - zaawansowane techniki oraz stoliki i podkładki 

miesiąc 8  (WARTOŚĆ: 1490 ZŁ)

W tym kursie rozszerzamy podstawy pouring art o kolejne zagadnienia i trudniejsze techniki. Stworzymy kolejne obrazy do Twojego portfolio.

W drugiej części kursu pokażę Ci jak wykorzystać pouring art do stuki użytkowej takiej jak tworzenie stolików i podkładek.

Kurs: Obrazy z żywicy - zaawansowane techniki i efekty 

miesiąc 9 (WARTOŚĆ: 990 ZŁ)

W tym kursie będziemy tworzyć obrazy z żywicy używając zaawansowanych i trudniejszych technik.

Dzięki wcześniejszym doświadczeniom i ugruntowanej wiedzy, będziesz w tym kursie w stanie tworzyć duże i skomplikowane obrazy.

Kurs: Podkładki z form - zaawansowane techniki i efekty

miesiąc 10 (WARTOŚĆ: 490 ZŁ)

W tym kursie poznasz metody na tworzenie zaskakujących efektów 3d w swoich odlewach z żywicy.

Kurs: Personalizowane kształty prac z żywicy - projektowanie i wylewanie - stoliki, zwierzaki i inne

miesiąc 11 (WARTOŚĆ: 990 ZŁ)

W tym kursie pokażę Ci jak malować żywicą personalizowane i trudne kształty.

Kurs: Obrazy abstrakcyjne w stylach i technikach innych niż pouring

miesiąc 12 (WARTOŚĆ: 990 ZŁ)

W tym kursie będziemy tworzyć obrazy abstrakcyjne innymi technikami niż wylewanie. Poznasz zasady i mnóstwo różnych technik na tworzenie atrakcyjnych obrazów abstrakcyjnych oraz zasady wyceny i projektowanania prac pod wnętrza przy współpracy z klientami indywidualnymi i architektami oraz projektantami wnętrz.

Tylko TERAZ dostępne są najlepsze bonusy!

Jeśli dołączysz do kursu teraz, otrzymasz poniższe bonusy w cenie dostępu! Z czasem część bonusów zostanie wyczerpana i nie będzie dostępna dla osób dołączających później.

Wyzwania wewnątrz platformy z gwarantowanymi nagrodami 

bonus 1 (WARTOŚĆ: 490ZŁ)

Wewnątrz platformy dostępne są wyzwania dostępne tylko dla uczestników i uczestniczek Pracowni Fluid Art. Po ukończeniu każdego wyzwania nagroda jest gwarantowana i są nią vouchery na materiały do tworzenia w żywicy i pouring art (żywice, pigmenty, farby itd.)

Dostęp do zamkniętej społeczności artystów 

Bonus 2 (WARTOŚĆ: BEZCENNE)

Wszyscy uczestnicy i uczestniczki otrzymują dostęp do grupy wspólnej nauki. Tam możemy wymieniać się spostrzeżeniami, wątpliwościami oraz zadawać pytania. W pracy twórczej oraz początkach budowania twórczego biznesu nie ma nic bardziej wartościowego niż kontakt z innymi artystami. W naszej społeczności wspieramy się wzajemnie, niedozwolony jest hejt.

Możliwość zadawania pytań w Q&A

Bonus 3 (WARTOŚĆ: 590ZŁ)

Kurs jest w fazie tworzenia, przyjmujemy pytania do Q&A. W późniejszym czasie dostępne będą nagrania z Q&A, ale nie będziemy nagrywać już nowych lekcji. Dołącz teraz, aby skonsultować swój problem i uzyskać wsparcie w wyzwaniach jakie przez Tobą stoją. Można pytać o wszystko od procesu tworzenia, przez kwestie mindsetowe po budowanie firmy.

Czy to już Twój czas, aby zacząć twórczą przygodę życia?

Dołącz teraz! Czas na skorzystanie z okresu próbnego jest ograniczony!

Dlaczego warto dołączyć?

Pracownia Fluid Art to liczne korzyści - poznaj część z nich!

Kurs szybko się zwraca - to inwestycja

Zaoszczędzisz mnóstwo pieniędzy na materiały, które zostałyby poświęcone na nieudane prace tworzone metodą prób i błędów. Możesz również wystartować z twórczym biznesem.

Proces krok po kroku i najlepsze techniki

Program nauki jest kompletnym przewodnikiem od zera umiejętności do tworzenia różnorodnych prac na profesjonalnym poziomie. Znajdziesz tu najlepsze techniki, które znają nieliczni. 

Szybki start, łatwe wdrożenie

W kursie wszystkie techniki i metody masz podane na tacy - na podstawie filmików z komentarzem nagranych w tempie rzeczywistym stworzysz swoje unikalne prace do portfolio.

Społeczność i wsparcie w procesie 

Możesz zadawać pytania w ramach Q&A i uzyskać wsparcie. Masz kontakt z innymi artystami, którzy będą Cię inspirowaći wspierać.

Z punktu A do punktu Z za ułamek ceny

Na rynku nie ma żadnego innego kursu, który byłby tak obszerny i kompletny, a jednocześnie cenowo na tyle dostępny co Pracownia Fluid Art.

Nagrody i oferty VIP wewnątrz platformy

Biorąc udział w wyzwaniach i posiadając aktywny dostęp, możesz odbierać gwarantowane nagrody w postaci voucherów na materiały do tworzenia (żywicę, pigmenty, płótna itd.)

Zobacz co tworzę i czego możesz się spodziewać na kursie

Poniższa galeria przedstawia zaledwie kilka moich przykładowych prac, więcej obejrzysz np. na moim Instagramie @miarysuje

Czy Ty też chcesz tworzyć z łatwością takie prace?

Dołącz teraz! Czas na skorzystanie z okresu próbnego jest ograniczony!

Poznaj opinie innych i dowiedz się jak możesz się rozwinąć dzięki uczestnictwie w moich kursach

Zobacz jak inne osoby oceniają doświadczenie jakie zdobyli podczas pracy ze mną na kursach online i stacjonarnych z żywicy epoksydowej

Warsztaty Resin Art otworzyły mi kolejną drogę do realizowania swoich kreatywnych zapędów. Milena jest bardzo utalentowaną i profesjonalną nauczycielką (ma wielki dar do nauczania!)  – daje niezbędne rady i wskazówki potrzebne do stania się niezależnym artystą. 

Osobiście uczestniczyłam w warsztatach w formie online ze względu na zabiegany tryb życia – więc elastyczna forma nauki bardziej mi odpowiadała. Filmiki były pełne merytorycznej wiedzy i niezwykle inspirujące. W takcie oglądania drżałam z ekscytacji (roznosiło mnie od środka) – że będę mogła również zacząć tworzyć takie cuda, co było mi dane dzięki otrzymanemu artboxsowi. 

Jestem niezwykle wdzięczna, że mogłam zacząć tą przygodę właśnie z Dobrym Artem – bo wiedziałam, że otrzymam praktyczną wiedzę i narzędzia – które pozwolą mi się dalej się rozwijać. I tak było 😀 Artbox był idealny, przesyłka doszła szybko (nawet przed czasem), była specjalnie spersonalizowana pod moje potrzeby, o nic nie musiałam się martwić, miałam wszystko, co było mi potrzebne do zaczęcia praktycznych ćwiczeń. Wielkim plusem była również cena warsztatów, która, jak na taki kosztowny kunszt, była niska – głównie obejmowała cenę przyborów .

Polecam całym sercem dla ludzi, którzy chcą mieć rzetelną wiedzę, nie zmarnować pieniędzy na nieudane projekty – którzy chcą zacząć tworzyć za pomocą żywicy epoksydowej w pełni zabezpieczeni (jeśli chodzi o aspekt toksyczności tej substancji– potrzebna jest wiedza o środkach bezpieczeństwa) i wyposażeni we wskazówki, które pomogą im stawiać pierwsze kroki z przyjemnością i pozytywnym nastawieniem do nieprzewidywalności tego procesu. 

Dziękuję za zaszczepienie we mnie pasji i pewności, co do możliwości rozwoju moich umiejętności.

Weronika Węgrzyk o warsztatach online z podstaw Resin Art

Udział w warsztatach stacjonarnych pod czujnym okiem Mileny był dla mnie niesamowitym doświadczeniem. 

Temat został omówiony od deski do deski (a nawet rozszerzony o kilka praktycznych wskazówek dot. innych form pracy z żywicą), a w części praktycznej warsztatów cały proces tworzenia był przez Milenę dokładnie nadzorowany. Podczas spotkania czułam się "zaopiekowana", również pod kątem czysto artystycznym (jako mało doświadczona artystka poprosiłam o opinię na temat wybranej przeze mnie palety barw i rodzajów pigmentów, a po uzyskaniu wskazówek czułam się pewniej, przystępując do pracy).

Atmosfera była cudowna, bardzo polecam każdemu, kto chce się wyżyć kreatywnie oraz osobom spragnionym bliższego kontaktu ze sztuką (pracownia sama w sobie już od progu wyzwala kreatywność). 

Patrycja Kwak o warsztatach stacjonarnych z podstaw Resin Art

Żywica zainteresowała mnie już jakiś czas temu. W głowie miałam wiele planów co takiego mogłabym z niej stworzyć, ale brak wiedzy powstrzymywał mnie przed działaniem. Wtedy natrafiłam na kurs podstawy żywicy.

Wszystkie ważne wiadomości odnośnie postępowania z żywicą, środków bezpieczeństwa, materiałów jakie są do niej potrzebne, co się sprawdza w pracy z tym medium a co nie, jak zabezpieczać prace - to wszystko znajduje się i zostało przystępnie przedstawione w kursie. Dodatkowo mamy zapewnione sporo inspiracji w postaci różnych przykładów prac i procesów ich tworzenia. Nic tylko działać 😀 A zaczęłam działać od razu gdy obejrzałam wszystkie lekcje - nie musiałam się martwić o materiały i środki ochronne - to również zapewna kurs - co w moim zdaniem jest sporą wygodą. 

Nie miałam żadnych problemów przy pracy, wszystko po kursie było już dla mnie wiadome. W razie problemów autorka kursu zapewniła możliwość korekty prac i odpowiedzi na dodatkowe pytania. Tak stworzyłam swoje dwie pierwsze tace z których jestem bardzo dumna i cóż jeszcze mogę powiedzieć - moja przygoda z żywicą na pewno na nich się nie zakończy 😉

Marcela Pasiut o warsztatach online z podstaw Resin Art

Kurs jest świetny i powinien przejść go każdy, kto chce zacząć swoją przygodę z żywicą. 

Bardzo dobrze omówione podstawy pozwalają na zrozumienie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy, a także uniknięcie błędów. Dodatkowo liczne inspirujące przykłady pokazują dokładnie cały proces tworzenia prac od początku do końca. 

Ale to nie wszystko… z kursem można było zamówić także wszystkie potrzebne materiały, dzięki czemu zamiast się zastanawiać co i gdzie kupić, od razu mogłem zacząć bawić żywicą. Nawet jeżeli ktoś wcześniej nie miał do czynienia z tym niesamowitym materiałem (tak jak ja), jest w stanie po tym kursie tworzyć własne, niesamowicie wyglądające, prace. Gorąco polecam!

Łukasz Dmitruk o warsztatach online z podstaw Resin Art


Czy chcesz żeby to była również Twoja historia?

Dołącz teraz! Czas na skorzystanie z okresu próbnego jest ograniczony!

Zobacz przykładowe prace stworzone przez uczestników i uczestniczki w ramach kursu podstawowego 

Wszystkie poniższe prace zostały stworzone jako pierwsze próby pracy z żywicą epoksydową! Każda praca jest unikalna i zaprojektowana przez autora - na kursie nie tworzymy kopii.

autor: Rafał Kubiak

autorka: Natalia Kędziorek

autor: Łukasz Wołąsiewicz

autor: Łukasz Wołąsiewicz

autorka: Marcela Pasiut

autorka: Marcela Pasiut

autorka: Patrycja Kwak

autorka: Patrycja Kwak

autor: Weronika Węgrzyk

autorka: Natalia Kędziorek

autorka: Marika Leśniczuk

autor: Rafał Kubiak

autorka: Marika Leśniczuk

autor: Rafał Kubiak

autorka: Joanna Miłosz

autorka: Natalia Kędziorek

Ty też możesz tworzyć takie prace! Dzieli Cię od nich tylko rejestracja do Pracowni Fluid Art!

Dołącz teraz! Czas na skorzystanie z okresu próbnego jest ograniczony!

Często zadawane pytania:

Czy materiały do tworzenia są w cenie kursu?

Nie, w kursie udostępniamy listę materiałów do tworzenia prac i uczestnik może skompletować je na własną rękę lub dokupić dodatkowo artbox - wtedy my wszystko skompletujemy i wyślemy na podany adres lub do Paczkomatu.

W kursie są dostępne wyzwania, których ukończenie wiąże się z nagrodami w postaci voucherów na materiały plastyczne do tworzenia w żywicy i pouringu.

Na jakim poziomie trzeba być aby poradzić sobie z kursem?

Nie musisz nic umieć - większość osób biorących udział w warsztatach podstawowych, pierwszy raz miało styczność z żywicą epoksydową. Nie przeszkadziło to w stworzenie niesamowitych i unikalnych prac. 

W kursie wszystko wytłumaczone jest od podstaw i nie ma konieczności znajomości żadnych zagadnień z zakresu fluid art ani malarstwa i rysunku w ogóle. 

Nie wszystko jest dla mnie jasne, jak mogę się z Wami skontaktować?

W przypadku pytań, napisz na adres e-mail: pracownia@dobryart.pl

Copyright 2022 Fluidart.pl  All Rights Reserved

Zacznij swój okres próbny!

Wypełnij swoje dane, aby zacząć teraz:

Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką Prywatności. Przechodząc dalej, oświadczas, że znasz i akceptujesz jej postawienia oraz jesteś świadomy, że w każdej chwili możesz zmienić swoje dane lub wypisać się  listy mailowej.

Close

 Za chwilę

Enter your details below to get instant access to [enter lead magnet name here]

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close